nábor muži

VÝSLEDKY 23. TÝDNE

Co nám přinesl právě proběhlý 23. týdne? Výsledky posledních zápasů, hromada hattricků a nejlepší střelci sezóny, tak jdeme na to.

MUŽI „A“

Jak už bylo mnohokrát psáno, našim mužům „A“ sezóna nevyšla především díky zranění naprosté většiny týmu. Také v sobotním zápase se sestava slepovala, jak jen se dalo. Výsledek proto asi už nikoho nepřekvapil, na hřišti domácího SK Zbraslav jsme prohráli 9:1. Poslední zápas naši muži odehrají ve středu 12.6. v 17:30 na našem hřišti proti 1999 Praha.  Přijďte je podpořit.

MUŽI „B“

Poslední zápas sezóny proti soupeři AFK Olympia Šeberov se odehrál na hřišti SK Nusle. Do zápasu jsme vstoupili parádně a po pěti minutách vedli 2:0 soupeř však postupně dorovnal síly a do poločasu se mu podařilo vyrovnat po našich velkých chybách. V druhém poločase již gól nepadl. Proto zápas skončil výsledkem 2:2.

Nejlepším střelcem týmu v této sezoně se stal za nás již na jaře nehrající Daniel Mašek, který za 9. zápasů vstřelil 21. gólů,                                                                                                                                                                                                                druhým se stal Adam Fousek, který v 17. zápasech dal 17. gólů                                                                                                                                                                              a na třetím místě se umístil Robert Nouzák, kterému se v 16. zápasech podařilo vsítit 10. gólů. Gratulujeme…

Naši muži „B“ skončili sezónu v 3. třídě, skupině C na 3. místě s 31. body v 16 zápasech.

MLADŠÍ DOROST

V doma hraném zápase se soupeřem z SK Libuš 838 přišlo jediné zaváhání v 16. minutě, kdy se soupeři podařilo vyrovnat na 1:1, za dalších 9. minut jsme si však vedení vzali zpět a soupeř již jen korigoval výsledek v 80. minutě na konečných 5:2.

K hattricku v tomto zápase gratulujeme Matyáši Carvanovi, který v 17 zápasech dal 30 gólů a stal se tak nejlepším střelcem týmu,                                                                                                                                                                  druhý Tomáš Houf dal za 20 zápasů 11 gólů                                                                                                                                                                                                                                                a třetí Jakub Pavlů ve 22 zápasech trefil 9 gólů. Gratulujeme….

Dorost hrající 1.A třídu skupinu A skončil na 3. místě své tabulky s 44 . body z 22 zápasů.

STARŠÍ ŽÁCI „A“

Poslední zápas sezóny odehrál náš tým na hřišti TJ Ruzyně, do konce prvního poločasu padl pouze gól do domácí branky ve 26. minutě, proto se do šaten šlo za stavu 0:1 pro nás. Po pauze naši starší žáci přidali další čtyři góly, a protože soupeř se na to reagoval pouze jednou trefou, zápas skončil vítězstvím našich barev 1:5.

V zápase se hattrickem předvedl Christian Olusoga, který se stal v 19 zápasech nejlepším střelcem s 37 góly.                                                                                                                                             Na druhém místě skončil David Tlučhoř, který za 16 odehraných klání dal 13 gólů a                                                                                                                                                                                         třetí místo obsadil Adam Novák s 19 zápasy a 12 góly. Gratulujeme…

Starším žákům „A“ se podařilo v 1.B třídě, skupině B vybojovat 2. místo s 48. body z 22. zápasů.

STARŠÍ ŽÁCI „B“

Na hřišti Aritmy v sobotu hráli naši hoši se soupeřem Ambassadors FC Praha a byla to docela přestřelka. Ve 3. minutě Matěj Rusnák dokázal otevřít skóre, již v 5. minutě však soupeř srovnal, odpověděl na to Martin Blaho ve 24. minutě, ale soupeř opět zkorigoval skóre již ve 25. minutě, poločas tedy skončil 2:2. Soupeř nás překvapil na začátku druhého poločasu a dostal se do vedení (46. minuta).  S tím se nesmířil Matěj Rusnák a góly v 61. a 64. minutě otočil zápas na naši stranu, kdy zkompletoval další hattrick tohoto týdne. Soupeř však zabral a góly v 72. a 75. minutě opět otočil skóre. Jenže tu byl ještě Tadeáš Pařízek, který se trefil v 80. minutě a nastavil tak i konečné skóre na konečnou remízu 5:5.

Hattrick tedy zkompletoval již zmíněný Matěj Rusnák, který je i nejlepším střelcem s 21. zápasy, ve kterých vsítil 24. gólů,                                                                                                                                                                   na druhém místě je Martin Blaho, který v pouhých 5. zápasech dal 12. gólů                                                                                                                                                                                            a třetí místo si vystřílel Matyáš Kudyn v 10. zápasech s 9 góly.

V 1.B třídě, skupině C se starší žáci „B“ umístili na 5. místě v 22. zápasech s 41body.

MLADŠÍ ŽÁCI „A“

Naši mladší žáci se také postarali o pěknou přestřelku, tentokrát na hřišti SK Uhelné Sklady a to už v pátek 7.6. v zápase hraném od 18:00. Tentokrát zápas načal soupeř v 10. minutě, kontroval Jakub Klofáč v 16. minutě, ale již v 22. minutě to byl opět soupeř, kdo dal gól. No nesměl by být na place právě Jakub Klofáč, který v 22. a 25. minutě strhl vedení na stranu našeho týmu. Pokud dáváte pozor je to čtvrtý hattrick uplynulého týdne. Poločas skončil 2:3, v poločase druhém se utrhl Patrik Raboch a góly z 47. minuty, 55. minuty a 56. minuty vytvořil pátý hattrick týdne. Soupeř však ještě zazlobil třemi góly v 65., 67., a 70. minutě, ale vyrovnat již nedokázal, přestřelka tedy skončila stavem 5:6 pro naše hráče.

V tomto zápase se hattrickem ukázali rovnou dva borci a to Jakub Klofáč a Patrik Raboch, který se stal králem střelců sezóny za 30. gólů v 21. zápasech,                                                                                                                                                                           druhý skončil Adam Dařílek za 16 gólů v 20. zápasech                                                                                                                                                                                                                                  a třetí místo obsadil Jonáš Koptík s 12 góly a 20. zápasy. Gratulujeme….

Mladší žáci v 1.B třídě, skupině A skončili na 3. místě s 45 body v 22. zápasech.

MLADŠÍ ŽÁCI „B“

Mladší žáci hráli doma s TJ AFK Slivenec, nedokázali však udržet slibné vedení z prvního poločasu 3:1 a po další přestřelce prohráli výsledkem 4:5.

V tomto zápase hattrick na naší straně nepadl, králem střelců se stal Kryštof Štangel díky 13. gólům v 9. zápasech, který ovšem již není naším hráčem,                                                                                                                              na druhém místě se umístil Daniel Repeckyj s 11 góly ve 14. zápasech                                                                                                                                                                                                                                   a třetím je Marco Figus za 8. gólů v 19. zápasech.

Náš poslední tým s oficiální tabulkou hrál 3. třídu, skupinu B, kde se umístil na 8. místě s 28. body za 22. zápasů.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA „A“ (MINI 10 „A“)

Kluci z Mini 10 „A“ dohrávali v pátek zápas na hřišti FC Tempo Praha, kde urvali pomyslný bod za remízu 9:9.

O den později hostili doma tým Prague Raptors F.C., se kterým si dokázali poradit výsledkem 9:6.

V této věkové kategorii se nevedou oficiální tabulky.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA „B“ (MINI 10 „B“)

Naše Mini 10 „B“ mělo v sobotu ráno před sebou zápas na domácím hřišti se soupeřem SK Čechie Uhříněves. Vzhledem k velkému množství hráčů se trenéři domluvili na souběžného sehrání nejen mistrovského, ale i přátelského zápasu. Pro oko nezaujatého diváka byl určitě zajímavější ten mistrovský.  Ačkoliv naši hráči začali velmi slibně ten, kdo dával góly byl soupeř, proto jsme po prvních 20. minutách prohrávali 0:2. Na začátku druhé dvacetiminutovky se soupeř trefil potřetí a začínalo být zle. Lehkou převahu však konečně dokázali naši kluci využít do poločasu jsme šli za stavu 5:4 pro nás. Třetí dvacetiminutovka však byla znamením kolapsu v obrané fázi a soupeř nám uštědřil menší lekci z produktivity, do čtvrté a poslední dvacetiminutovky jsme tak šli za stavu 7:10, celkové zlepšení z konce třetí epizody utkání jsme si přenesli i do té poslední, a protože jsme soupeře již k ničemu výraznému nepustili, ale sami jsme jeho chyby trestali zápas pro nás skončil výhrou 14:10.

V zápase se blýskli Matěj Klofáč 5. góly a Matěj Slanec 4. góly.

Na druhém hřišti v přátelském utkání si kluci vedli výborně a zvítězili bez zaváhání vysoko 31:4.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA „A“ (MINI 8 „A“)

V posledním zápase sezony jeli naši kluci na hřiště FK FC Zličín, kde zvítězili 9:22.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MINI 8 „B“)

Na hřišti TJ Březiněves se kluci nedokázali výrazněji prosadit a prohráli 34:4.

VÝSLEDKY 22. TÝDNE

Jak se nám dařilo v 22. týdnu? Moc ne, ale pojďme se na to spolu podívat.

MUŽI „A“

Našemu „A“ týmu se letos prostě nedaří, celou sezonu ovlivnila zranění mnoha hráčů. Tým je po celou sezonu podporován z „B“ týmu, bez toho by tuto sezonu nebyl schopen ani dohrát. K tomu jsme měli i spoustu smůly, kdy se nedařilo vyrovnané zápasy otáčet na naší stranu. Sobotní zápas na hřišti FK Zlíchov 1914 se hrál za deště a nebyl to úplně hezký fotbal. Naše prohra 6 : 0 podtrhává onu celkově nevydařenou sezonu.

MUŽI „B“

V posledním domácím zápase s Partisan Prague F.C. jsme hráli od začátku velice dobře dozadu a soupeře jsme po celý zápas prakticky do žádné šance nepustili. V druhém poločase jsme pak přidali i góly a zápas jsme vyhráli 4 : 0. Nouzák Robert dokázal zkompletovat hattrick. Zvláštní poděkování patří především fanouškům, kteří přišli a podporovali nás i přes nepříznivé počasí.

ŽENY

Naše ženy hrály svůj poslední zápas. Doma proti soupeřkám z TJ Hrádek bohužel prohrály 1 : 5. Jana Králová v zápase dala svůj 12 gól v sezoně a stala se tak i „královnou“ střelkyň našeho týmu, kdy o gól předskočila Markétu Pitulovou (11 gólů).

V zápase na hřišti FC Háje JM padly pouze dva góly, ve 32. minutě jsme se dostali do vedení, které jsme však hned za 7. minut ztratili. Nepomohla nám ani červená karta soupeře za podražení před jeho pokutovým územím, které přišlo na konci zápasu a my jsme již neměli možnost výhodu využít. Zápas tedy skončil výsledkem 1 : 1.

V doma hraném zápase  s TJ Sokol Cholupice jsme se dostali v prvním poločase do vedení, které jsme však v tom druhém nedokázali udržet. Výsledek 1 : 2 nám moc radosti nepřinesl.

V neděli naši žáci hráli doma s TJ Sokol Bílá Hora. Zápas jsme rozhodli již v prvním poločase, kdy jsme dali dva góly ve 14. a 20. minutě. Poté už se stav neměnil a proto jsme soupeře porazili 2 : 0.

V Sobotním zápase na hřišti TJ Březiněves jsme otevřeli skóre již v 10. minutě soupeř však do poločase dokázal srovnat a ve druhé půli již tahal za silnější konec. Nakonec jsme prohráli 3 : 1.

Zápas hraný na hřišti TJ Sokol Písnice se v původním termínu vzhledem ke stavu hřiště, které ovlivnil silný déšť, se po dohodě obou týmů přeložil na úterý 4.6. od 18:00. V zápase dával góly pouze soupeř a jen díky vlastnímu gólu ve 31. minutě zápas skončil naší těsnou prohrou 2:1.

Domácí páteční zápas s TJ Sokol Troja, který byl přeložen ze soboty 25.5. jsme již v polovině zápasu prohrávali těsně 5 : 6, poté se soupeř trochu utrhl a zápas pro nás skončil prohrou 7 : 14.

Druhý zápas se měl hrát v neděli 2.6. na hřišti FC Tempo Praha. Díky nepřízni počasí se však přeložil na tento pátek 7.6. od 17:00.

Zápas na hřišti FK Meteor Praha VIII, který se hrál v neděli na hřišti v Libni částečně ovlivnilo počasí. Naši kluci začali tradičně nesměle a brzy jsme prohrávali o tři góly. I přes zlepšení hry však přišla další rána, přesto do poločasu jsme skóre upravili na 6 : 3. Hru jsme postupně ještě zlepšovali a soupeře tlačili, góly nám však moc nepadali, především díky naší nepřesnostem v koncovce. Pak přišel déšť  a kluci znovu polevili, 9 : 4. V poslední části zápasu jsme soupeře zase zatlačili, ale srovnat už jsme nedokázali, zápas skončil výsledkem 9 : 6.

V doma hraném zápase s FK Dukla JM jsme začali hrát velmi opatrně, v hlavách kluků byly předchozí neúspěchy a počasí hře také nepřálo. Kluci však měli o něco víc ze hry, dostávali jistotu do nohou a postupně se dařilo i gólově. Konečná výhra 9 : 3 byla zasloužená a vybojovaná.

Zápas hraný za deště skončil vyrovnaným výsledkem 10 : 10.

VÝSLEDKY 21. TÝDNE

Máme tu nové pondělí, jaké byly výsledky 21. týdne?

MUŽI „A“

Naši muži „A“ hráli u soupeře FC Přední Kopanina „B“, soupeř potvrdil roli favorita a s našimi muži si poradil 6 : 2.

MUŽI „B“

Náš „B“ tým mužů se na hřišti TJ Kyje utkal s týmem AFK Slavia Malešice, který nyní toto hřiště využívá jako domácí. Hladký průběh zápasu jsme si na konci dokázali velice zkomplikovat, přesto jsme dali o gól víc a proto jsme vyhráli 3 : 4.

ŽENY

Na hřišti SK Slavia Vědomice se proti sobě postavily dvě Jany Králové. Naše kapitánka sice dala již svůj 11. gól v sezoně, šťastnější Jana však byla ta z týmu soupeře, která dala góly rovnou dva a přispěla tím k výhře svého týmu 4:2.

Na domácím hřišti v neděli hraném zápase se zrodila hubená, ale ceněná výhra 2 : 1.

V sobotu na hřišti TJ Avia Čakovice se s tamním týmem utkali naši starší žáci „A“, byl to souboj 2. týmu tabulky s 3. týmem.  Po gólu, který jsme inkasovali v 30 minutě se soupeř hnal na branku o 4. minuty později znovu. Ve snaze zastavit soupeře se jeden z našich hráčů dopustil přistrčení  soupeře a rozhodčí zákrok vyhodnotil na červenou kartu. Tým se však semknul a přes oslabení již neinkasoval. Zápas tedy skončil těsnou prohrou 1 : 0.

Na hřišti FK Loko Vltavín „B“ se našim hráčům podařilo uhrát krásný výsledek 0 : 4.

V sobotu jsme se v sobotu doma utkali s týmem TJ Slavoj Suchdol. Soupeři se povedl začátek a po 8. minutě jsme prohrávali již dva góly. Naši borci se však nevzdali a postupně zápas otočili na svou stranu, výsledek…5 : 2.

Naše „B“ mladších žáků se utkalo s dívkami z FC Praha v neděli na domácím hřišti. Se soupeřkami si dokázali hladce poradit 6 : 1. Náš hráč Figus Marco se blýskl hattrickem.

Zápas starší přípravky „A“ ( mini 10 „A“) byl v průběhu týdne na poslední chvíli přeložen na tento pátek v čase od 17:45.

V sobotním doma hraném zápase s Sokolem Dolní Počernice jsme se nedokázali prosadit tak, jak bychom chtěli. Na začátku nám chyběla snaha a pohyb, poté přesnost. Divák mohl vidět vyrovnané utkání, které skončilo výhrou soupeře 6 :8 .

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MINI 8 „A“)

Klukům z „MINI 8 A“ se nepodařilo na hřišti soupeře TJ Avia Čakovice zvítězit a prohráli těsně 12 : 10.

Na hřišti SK Čechie Smíchov naši kluci prohráli 14 :11.

Výsledky za 19. a 20. týden

MUŽI „A“

Ve středu 8.5. hráli naši muži „A“ na hřišti Prague Raptors Football Club své 26. kolo. Již ve 20. minutě naši kluci inkasovali, vyrovnat dokázal po přestávce náš Tomáš Nosek, který v 55. minutě srovnal na 1 : 1. Kluci nadějný bodový zisk však neudrželi, kdy se v 90. minutě soupeř trefil z rohu a poté ještě jednou v 98. minutě na konečných 3 : 1.

Ve 27. kole náš „A“ tým mužů podlehl doma SK Modřany vysoko 1 : 9.

MUŽI „B“

Opět se nedařilo ani našemu „B“ týmu, který nejdříve v sobotu 11.5. v domácím zápase prohrál souboj o druhou příčku tabulky s FA Alexe Zbůra 1 : 2, a poté si v neděli 19.5. doma nedokázal poradit ani s Ambassadors FC Praha, kterému podlehl 0 : 3.

ŽENY

Na hřišti FC Jílové se v sobotu 11.5. nedokázala gólově prosadit žádná naše hráčka, soupeřky však hned 4x, proto zápas skončil výsledkem 4 : 0.

O týden později v sobotu 18.5. na domácí trávě to však dopadlo lépe. Proti soupeřkám z FC Sporting Mladá Boleslav se dokázaly prosadit hned dvě naše hráčky, Jana Králová dokonce dvakrát v 65. a 90. minutě a Skůpová Vladislava v 83. minutě. Soupeřky mezi sebou střelkyni nenašly a proto naše ženy zvítězily 3 : 0

Mladší dorost v neděli 12.5. v 18. kole hostil SK Hostivař. Soupeři nadělil pět gólů a sám neinkasoval, výsledek 5 : 0.

V kole 19. pak na hřišti SK Čechie Uhřiněves v neděli 19.5. dostali pro změnu zase naděleno naši dorostenci, soupeř je nešetřil a zápas skončil 6 : 0 pro domácí Čechii.

V 18. kole v sobotu 11.5. na hřišti AFK Slavoj Podolí „B“ nebyly žádné gólové hody, první se prosadil soupeř až v 70. minutě, načež dokázali v 75. minutě naši žáci odpovědět. Další gól nepadl a zápas skončil remízou 1 : 1.

Zato v neděli 19.5. doma proti SK Dolní Chabry padlo celkem třináct gólů. Za zmínku stojí hattrick Vojty Kunta a rovnou pět gólů dal Christian Olusonga. Zápas skončil výsledkem 12 : 1 pro naše kluky.

A vedlo se i „B“ týmu, nejprve v neděli 12.5. porazil SK Modřany na jejich hřišti 3 : 7, aby si poté v sobotu 18.5. doma dokázal poradit i s hráči TJ Sokol Lochkov výsledkem 3 : 0, na lopatky soupeře položil svým hattrickem kapitán Matěj Rusnák, který k němu měl dvěma góly nakročeno i v zápase s Modřany.

Své 18. kolo mladší žáci „A“ hráli až ve středu 15.5. na hřišti SK Slavia Praha – dívky, které porazili 2 : 5, kde se hattrickem předvedl Patrik Raboch.

V neděli 19.5. pak doma proti TJ Sokol Troja dokázali kluci výsledek zopakovat, svého soupeře tedy porazili 5 : 2.

Mladší žáci v sobotu 11.5. nejprve nestačili doma na SK Dolní Chabry 0 : 5.

Poté v neděli 19.5. podlehli domácímu Spartaku Kbely „B“ rovnou 12 : 0.

Sobotní 4.5.2024 domácí zápas naše „MINI 10 A“ prohrála se soupeřem FK Dukla Jižní Město vysoko 2 : 27.

V sobotu 11.5. na domácím hřišti dokázali kluci potrápit silné Kolovraty 8 : 14. Kluci si plnili své herní povinnosti a zápas byl zajímavý od začátku, do konce. Škoda jen, že se nedokázali více prosadit v koncovce.

Další sobotu 18.5. jsme zavítali na hřiště FC Tempo Praha, kde jsme se s domácím týmem utkali v pozměněné sestavě. Kvalita soupeře byla znát a změny především v obraně, kde chyběly opory týmu. Přes veškerou snahu kluků na hřišti jsme prohráli 22 : 6.

Na domácím hřišti proti soupeři z Prague Raptors Football Club se v sobotu našim klukům dařilo a vyhráli 25 : 4.

V neděli 19.5. proti týmu FA Praha, se nám nepodařilo vyhrát proti velmi silnému soupeři. Zápas skončil těsnou prohrou 6 : 10.

Klukům z MINI 8 „B“ se v sobotu 11.5. nepodařilo vyhrát na půdě soupeře SK Hostivař, kterému podlehli 18 : 11.

Další zápas v sobotu 18.5. doma však kluci dokázali uhrát remízu 5 : 5 se soupeřem 1.FC Barrandov.

VÝSLEDKY 18. TÝDNE

Podívejme se spolu na výsledky v 18. týdnu.…bylo toho trochu více.

MUŽI „A“

Ve 25. kole jsme doma nedokázali přehrát soupeře FK Řeporyje. Zraněními stále oslabený „A“ tým nakonec prohrál 1 : 5.

MUŽI „B“

Nedařilo se ani našemu „B“ týmu, který po velkém boji prohrál na hřišti ABC Braník „C“ 7 : 3, vaz nám zlomil druhý poločas. Velice dobře hrající tým Braníku nám však nebyl v tomto zápase jediným soupeřem.

ŽENY

Na hřišti FC Slavia Karlovy Vary vyhrály 0 : 3. V zápase zazářila Skůpová Vladislava, které se podařilo vsítit hattrick.

Mladší dorost se na hřišti SK Modřany dokázal poprat s psychicky těžkou situací, kdy již v 17. minutě vedl o dva góly, soupeř však v nastavení prvního poločasu snížil a po penaltě v 58. minutě srovnal na 2 : 2. Kluci však zabrali a do konce zápasu dokázali vstřelit další dvě branky, zápas tedy skončil naší výhrou 2 : 4. Hattrick dal Matyáš Carvan.

Ve středu 1.5.2024 ve dne svátku práce se hrála dohrávka 12. kola na hřišti FK Vinoř 1928. Zápas se našim klukům nepovedl, padla i červená karta za dva žluté fauly, které však byly velmi přísně ohodnoceny. Výsledkem herní nepohody pak byla prohra 8 : 0.

V sobotu 4.5.2024 proběhlo 17. kolo na travnatém hřišti v Malešicích, kde domácí tým Prague Raptors Football Club bohužel přehrál naše st. žáky 4 :1.

I starší žáci hráli 1.5.2024 dohrávku 12. kola, hrálo se na našem hřišti a soupeřem byl tým SK Aritma Praha „C“. Zápas skončil výhrou našich kluků 2 : 1.

V pátek 5.5.2024 v zápase 17. kola se st. žáci „B“ doma střetly s TJ Sokol Troja. V zápase, který byl gólová přetlačovaná byla nakonec šťastnější Troja, které lépe vyšel konec zápasu, která v 70. a 78. minutě zápas otočila na svou stranu, výsledek 2 : 3.

V neděli 5.5.2024 v doma hraném zápase ml. žáci „A“ podlehly soupeři SK Ďáblice „B“ 1 : 2.

Ve středu 1.5.2024 v dohrávce 12. kola na hřišti SK Junior Praha se našim klukům podařilo udržet náskok z prvního poločasu 0 : 3, i přesto že soupeř dopředu zařadil 4. rychlostní stupeň, dozadu však nebyl 100%, a proto zápas skončil našim výhrou 4:5.

Již páteční 17. kolo hrané v Třeboradicích přetavili naši hráči ve výhru i přes neproměněný pokutový kop ve 3. minutě zápasu. Na góly bohaté utkání skončilo naší výhrou 4 : 6.

Ve středeční 1.5.2024 dohrávce 12. kola kluci z „MINI 10 B“ hráli na hřišti FK Vinoř 1928. V teplém, slunečném, ale větrném dni dokázali na hřišti soupeře zvítězit po bojovném výkonu 1 : 25.

V 17. kole na hřišti TJ Sokol Troja naši kluci s pozměněnou sestavou dokázali navázat na předešlý zápas a vyhrát 1 : 12.

Klukům z „MINI 8 A“ se na horké půdě soupeře FC Tempo Praha nepovedlo navázat na vynikající výsledky z minulých kol a teprve podruhé v sezoně prohráli 14 : 10.

Na domácím hřišti proti soupeři z FA Praha se klukům nepovedlo vstřelit víc gólů, než soupeř a podlehli 9 :16

Čarodějnice 2024

V úterý 30.4. se u nás pořádalo tradiční pálení čarodějnic. Děti měly volný vstup na hřiště s UMT a na malém ohni si mohly opéct buřty. Hřiště bylo plné spontánně složených partiček dětí, které hrály fotbal na dvě brány, nebo si jen tak kopaly.

VÝSLEDKY 17. TÝDNE

Výsledky 17. týdne už jsou již trošku vousaté, proto si vypůjčím z Facebook tuto tabulku.

Co bych tedy  v rychlosti vyzdvihl? Určitě výhru starších žáků „A“ na hřišti Sokola Lipence, kde si s domácím týmem dokázali poradit bez možnosti vystřídat 0 : 24.