Výsledky za 19. a 20. týden

MUŽI „A“ 

Ve středu 8.5. hráli naši muži „A“ na hřišti Prague Raptors Football Club své 26. kolo. Již ve 20. minutě naši kluci inkasovali, vyrovnat dokázal po přestávce náš Tomáš Nosek, který v 55. minutě srovnal na 1 : 1. Kluci nadějný bodový zisk však neudrželi, kdy se v 90. minutě soupeř trefil z rohu a poté ještě jednou v 98. minutě na konečných 3 : 1.

Na stránkách www.fotbalunas.cz/hrac-kola/11297/hisense-hracem-26-kola-1-a-trida-sk-b-se-stava, se stal náš brankař Jiří Klečka.

Ve 27. kole náš „A“ tým mužů podlehl doma SK Modřany vysoko 1 : 9.

MUŽI „B“ 

Opět se nedařilo ani našemu „B“ týmu, který nejdříve v sobotu 11.5. v domácím zápase prohrál souboj o druhou příčku tabulky s FA Alexe Zbůra 1 : 2, a poté si v neděli 19.5. doma nedokázal poradit ani s Ambassadors FC Praha, kterému podlehl 0 : 3.

ŽENY

Na hřišti FC Jílové se v sobotu 11.5. nedokázala gólově prosadit žádná naše hráčka, soupeřky však hned 4x, proto zápas skončil výsledkem 4 : 0.

O týden později v sobotu 18.5. na domácí trávě to však dopadlo lépe. Proti soupeřkám z FC Sporting Mladá Boleslav se dokázaly prosadit hned dvě naše hráčky, Jana Králová dokonce dvakrát v 65. a 90. minutě a Skůpová Vladislava v 83. minutě. Soupeřky mezi sebou střelkyni nenašly a proto naše ženy zvítězily 3 : 0

MLADŠÍ DOROST 

Mladší dorost v neděli 12.5. v 18. kole hostil SK Hostivař. Soupeři nadělil pět gólů a sám neinkasoval, výsledek 5 : 0.

V kole 19. pak na hřišti SK Čechie Uhřiněves v neděli 19.5. dostali pro změnu zase naděleno naši dorostenci, soupeř je nešetřil a zápas skončil 6 : 0 pro domácí Čechii.

STARŠÍ ŽÁCI „A“

V 18. kole v sobotu 11.5. na hřišti AFK Slavoj Podolí „B“ nebyly žádné gólové hody, první se prosadil soupeř až v 70. minutě, načež dokázali v 75. minutě naši žáci odpovědět. Další gól nepadl a zápas skončil remízou 1 : 1.

Zato v neděli 19.5. doma proti SK Dolní Chabry padlo celkem třináct gólů. Za zmínku stojí hattrick Vojty Kunta a rovnou pět gólů dal Christian Olusonga. Zápas skončil výsledkem 12 : 1 pro naše kluky.

STARŠÍ ŽÁCI „B“

A vedlo se i „B“ týmu, nejprve v neděli 12.5. porazil SK Modřany na jejich hřišti 3 : 7, aby si poté v sobotu 18.5. doma dokázal poradit i s hráči TJ Sokol Lochkov výsledkem 3 : 0, na lopatky soupeře položil svým hattrickem kapitán Matěj Rusnák, který k němu měl dvěma góly nakročeno i v zápase s Modřany.

MLADŠÍ ŽÁCI „A“

Své 18. kolo mladší žáci „A“ hráli až ve středu 15.5. na hřišti SK Slavia Praha – dívky, které porazili 2 : 5, kde se hattrickem předvedl Patrik Raboch.

V neděli 19.5. pak doma proti TJ Sokol Troja dokázali kluci výsledek zopakovat, svého soupeře tedy porazili 5 : 2.

MLADŠÍ ŽÁCI „B“

Mladší žáci v sobotu 11.5. nejprve nestačili doma na SK Dolní Chabry 0 : 5.

Poté v neděli 19.5. podlehli domácímu Spartaku Kbely „B“ rovnou 12 : 0.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA „A“ (MINI 10 „A“)

Sobotní 4.5.2024 domácí zápas naše „MINI 10 A“ prohrála se soupeřem FK Dukla Jižní Město vysoko 2 : 27.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA „B“ (MINI 10 „B“)

V sobotu 11.5. na domácím hřišti dokázali kluci potrápit silné Kolovraty 8 : 14. Kluci si plnili své herní povinnosti a zápas byl zajímavý od začátku, do konce. Škoda jen, že se nedokázali více prosadit v koncovce.

Další sobotu 18.5. jsme zavítali na hřiště FC Tempo Praha, kde jsme se s domácím týmem utkali v pozměněné sestavě. Kvalita soupeře byla znát a změny především v obraně, kde chyběly opory týmu. Přes veškerou snahu kluků na hřišti jsme prohráli 22 : 6.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MINI 8 „A“)

Na domácím hřišti proti soupeři z Prague Raptors Football Club se v sobotu našim klukům dařilo a vyhráli 25 : 4.

V neděli 19.5. proti týmu FA Praha, se nám nepodařilo vyhrát proti velmi silnému soupeři. Zápas skončil těsnou prohrou 6 : 10.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MINI 8 „B“)

Klukům z MINI 8 „B“ se v sobotu 11.5. nepodařilo vyhrát na půdě soupeře SK Hostivař, kterému podlehli 18 : 11.

Další zápas v sobotu 18.5. doma však kluci dokázali uhrát remízu 5 : 5 se soupeřem 1.FC Barrandov.