VÝSLEDKY 23. TÝDNE

Co nám přinesl právě proběhlý 23. týdne? Výsledky posledních zápasů, hromada hattricků a nejlepší střelci sezóny, tak jdeme na to.

MUŽI „A“ 

Jak už bylo mnohokrát psáno, našim mužům „A“ sezóna nevyšla především díky zranění naprosté většiny týmu. Také v sobotním zápase se sestava slepovala, jak jen se dalo. Výsledek proto asi už nikoho nepřekvapil, na hřišti domácího SK Zbraslav jsme prohráli 9:1. Poslední zápas naši muži odehrají ve středu 12.6. v 17:30 na našem hřišti proti 1999 Praha.  Přijďte je podpořit.

MUŽI „B“ 

Poslední zápas sezóny proti soupeři AFK Olympia Šeberov se odehrál na hřišti SK Nusle. Do zápasu jsme vstoupili parádně a po pěti minutách vedli 2:0 soupeř však postupně dorovnal síly a do poločasu se mu podařilo vyrovnat po našich velkých chybách. V druhém poločase již gól nepadl. Proto zápas skončil výsledkem 2:2.

Nejlepším střelcem týmu v této sezoně se stal za nás již na jaře nehrající Daniel Mašek, který za 9. zápasů vstřelil 21. gólů,                                                                                                                                                                                                                druhým se stal Adam Fousek, který v 17. zápasech dal 17. gólů                                                                                                                                                                              a na třetím místě se umístil Robert Nouzák, kterému se v 16. zápasech podařilo vsítit 10. gólů. Gratulujeme…

Naši muži „B“ skončili sezónu v 3. třídě, skupině C na 3. místě s 31. body v 16 zápasech.

 

MLADŠÍ DOROST 

V doma hraném zápase se soupeřem z SK Libuš 838 přišlo jediné zaváhání v 16. minutě, kdy se soupeři podařilo vyrovnat na 1:1, za dalších 9. minut jsme si však vedení vzali zpět a soupeř již jen korigoval výsledek v 80. minutě na konečných 5:2.

K hattricku v tomto zápase gratulujeme Matyáši Carvanovi, který v 17 zápasech dal 30 gólů a stal se tak nejlepším střelcem týmu,                                                                                                                                                                  druhý Tomáš Houf dal za 20 zápasů 11 gólů                                                                                                                                                                                                                                                a třetí Jakub Pavlů ve 22 zápasech trefil 9 gólů. Gratulujeme….

Dorost hrající 1.A třídu skupinu A skončil na 3. místě své tabulky s 44 . body z 22 zápasů.

 

STARŠÍ ŽÁCI „A“

Poslední zápas sezóny odehrál náš tým na hřišti TJ Ruzyně, do konce prvního poločasu padl pouze gól do domácí branky ve 26. minutě, proto se do šaten šlo za stavu 0:1 pro nás. Po pauze naši starší žáci přidali další čtyři góly, a protože soupeř se na to reagoval pouze jednou trefou, zápas skončil vítězstvím našich barev 1:5.

V zápase se hattrickem předvedl Christian Olusoga, který se stal v 19 zápasech nejlepším střelcem s 37 góly.                                                                                                                                             Na druhém místě skončil David Tlučhoř, který za 16 odehraných klání dal 13 gólů a                                                                                                                                                                                         třetí místo obsadil Adam Novák s 19 zápasy a 12 góly. Gratulujeme…

Starším žákům „A“ se podařilo v 1.B třídě, skupině B vybojovat 2. místo s 48. body z 22. zápasů.

 

STARŠÍ ŽÁCI „B“

Na hřišti Aritmy v sobotu hráli naši hoši se soupeřem Ambassadors FC Praha a byla to docela přestřelka. Ve 3. minutě Matěj Rusnák dokázal otevřít skóre, již v 5. minutě však soupeř srovnal, odpověděl na to Martin Blaho ve 24. minutě, ale soupeř opět zkorigoval skóre již ve 25. minutě, poločas tedy skončil 2:2. Soupeř nás překvapil na začátku druhého poločasu a dostal se do vedení (46. minuta).  S tím se nesmířil Matěj Rusnák a góly v 61. a 64. minutě otočil zápas na naši stranu, kdy zkompletoval další hattrick tohoto týdne. Soupeř však zabral a góly v 72. a 75. minutě opět otočil skóre. Jenže tu byl ještě Tadeáš Pařízek, který se trefil v 80. minutě a nastavil tak i konečné skóre na konečnou remízu 5:5.

Hattrick tedy zkompletoval již zmíněný Matěj Rusnák, který je i nejlepším střelcem s 21. zápasy, ve kterých vsítil 24. gólů,                                                                                                                                                                   na druhém místě je Martin Blaho, který v pouhých 5. zápasech dal 12. gólů                                                                                                                                                                                            a třetí místo si vystřílel Matyáš Kudyn v 10. zápasech s 9 góly.

V 1.B třídě, skupině C se starší žáci „B“ umístili na 5. místě v 22. zápasech s 41body.

 

MLADŠÍ ŽÁCI „A“

Naši mladší žáci se také postarali o pěknou přestřelku, tentokrát na hřišti SK Uhelné Sklady a to už v pátek 7.6. v zápase hraném od 18:00. Tentokrát zápas načal soupeř v 10. minutě, kontroval Jakub Klofáč v 16. minutě, ale již v 22. minutě to byl opět soupeř, kdo dal gól. No nesměl by být na place právě Jakub Klofáč, který v 22. a 25. minutě strhl vedení na stranu našeho týmu. Pokud dáváte pozor je to čtvrtý hattrick uplynulého týdne. Poločas skončil 2:3, v poločase druhém se utrhl Patrik Raboch a góly z 47. minuty, 55. minuty a 56. minuty vytvořil pátý hattrick týdne. Soupeř však ještě zazlobil třemi góly v 65., 67., a 70. minutě, ale vyrovnat již nedokázal, přestřelka tedy skončila stavem 5:6 pro naše hráče.

V tomto zápase se hattrickem ukázali rovnou dva borci a to Jakub Klofáč a Patrik Raboch, který se stal králem střelců sezóny za 30. gólů v 21. zápasech,                                                                                                                                                                           druhý skončil Adam Dařílek za 16 gólů v 20. zápasech                                                                                                                                                                                                                                  a třetí místo obsadil Jonáš Koptík s 12 góly a 20. zápasy. Gratulujeme….

Mladší žáci v 1.B třídě, skupině A skončili na 3. místě s 45 body v 22. zápasech.

 

MLADŠÍ ŽÁCI „B“

Mladší žáci hráli doma s TJ AFK Slivenec, nedokázali však udržet slibné vedení z prvního poločasu 3:1 a po další přestřelce prohráli výsledkem 4:5.

V tomto zápase hattrick na naší straně nepadl, králem střelců se stal Kryštof Štangel díky 13. gólům v 9. zápasech, který ovšem již není naším hráčem,                                                                                                                              na druhém místě se umístil Daniel Repeckyj s 11 góly ve 14. zápasech                                                                                                                                                                                                                                   a třetím je Marco Figus za 8. gólů v 19. zápasech.

Náš poslední tým s oficiální tabulkou hrál 3. třídu, skupinu B, kde se umístil na 8. místě s 28. body za 22. zápasů.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA „A“ (MINI 10 „A“)

Kluci z Mini 10 „A“ dohrávali v pátek zápas na hřišti FC Tempo Praha, kde urvali pomyslný bod za remízu 9:9.

O den později hostili doma tým Prague Raptors F.C., se kterým si dokázali poradit výsledkem 9:6.

V této věkové kategorii se nevedou oficiální tabulky.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA „B“ (MINI 10 „B“)

Naše Mini 10 „B“ mělo v sobotu ráno před sebou zápas na domácím hřišti se soupeřem SK Čechie Uhříněves. Vzhledem k velkému množství hráčů se trenéři domluvili na souběžného sehrání nejen mistrovského, ale i přátelského zápasu. Pro oko nezaujatého diváka byl určitě zajímavější ten mistrovský.  Ačkoliv naši hráči začali velmi slibně ten, kdo dával góly byl soupeř, proto jsme po prvních 20. minutách prohrávali 0:2. Na začátku druhé dvacetiminutovky se soupeř trefil potřetí a začínalo být zle. Lehkou převahu však konečně dokázali naši kluci využít do poločasu jsme šli za stavu 5:4 pro nás. Třetí dvacetiminutovka však byla znamením kolapsu v obrané fázi a soupeř nám uštědřil menší lekci z produktivity, do čtvrté a poslední dvacetiminutovky jsme tak šli za stavu 7:10, celkové zlepšení z konce třetí epizody utkání jsme si přenesli i do té poslední, a protože jsme soupeře již k ničemu výraznému nepustili, ale sami jsme jeho chyby trestali zápas pro nás skončil výhrou 14:10.

V zápase se blýskli Matěj Klofáč 5. góly a Matěj Slanec 4. góly.

Na druhém hřišti v přátelském utkání si kluci vedli výborně a zvítězili bez zaváhání vysoko 31:4.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA „A“ (MINI 8 „A“)

V posledním zápase sezony jeli naši kluci na hřiště FK FC Zličín, kde zvítězili 9:22.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MINI 8 „B“)

Na hřišti TJ Březiněves se kluci nedokázali výrazněji prosadit a prohráli 34:4.